İletişim Bilgileri

Nano Teknolojisi Mikron Altın ve Gümüş Kaplama.

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Zafer Çelik
  • Telefon numarası: +90 (536) 855-55-42, GSM
  • Adres: Güzeloba mah.Lara cad. No.166, Muratpaşa, Antalya, 07230, Türkiye

Çalışma Saatleri

Temsilciliklerimiz

Sitedeki güncellemeler

Mikron Kaplama

Altın kaplamada önemli noktalar.

24.06.2014 00:00

Bu İşe 2008 Senesinde Almanyada başladığımızda, Türkiyede daha İsmi bile bilinmiyordu. 2010 da Türkiye'ye geldiğimizde Türkiye'de Mikron kaplama yapan sade iki firmaydık. Artık herkez bu işe merak sardı ve bir çoklarımız gerçek güzel çalışmalar yapıyor. Maalesef çok arkadaşlarımzda iyi bir araştırma, iyi bir alt yapı kurmadan İşe başlıyorlar ve çok kısa bir zamanda sonuç Hüzünle bitiyor. Zaman, zaman böyle kötü sonuçlar elde eden arkadaşlar bizi arıyor ve neden başarılı olamadıklarını soruyorlar. Ben her fırsatta yazıyorum ‘'Arkadaşlar her Sektörde olduğu gibi bu Sektörde’ de bir sürü Simsarlar var, sizlere resmen Sihirli lamba satıyorlar varmı böyle bir Sihirli Lamba ? tabiki yok. Bu Pazarlamacılar böyle İnsanların Hayelleri ile oynuyorlar, bu İnsanlar sonra uyandıklarında bir bakıyorlar Satın aldıkları Ürünler hiç bir işe yaramaz'‘ Arkadaşlar bu İşte sihirli lamba diye birşey yok, her işte olduğu gibi bu işte de Profesyonel ekipmanlar, sağlam alt yapı, tecrübe ve sabır lazım, gerisi kendiliğinden gelir.

Profesyonel Ekipmanlar; biz toplumun üst düzeyine hitab ediyoruz, bu İnsanlar çok Kaliteli iş bekliyorlar, Profesyonel ve kaliteli bir İşi ancak Profesyonel Ekipmanlarla yapabilirsiniz.

Sağlam alt yapı; Profesyonel kurulmuş bir Atölye ile iyi bir başlangıç olur ! Tecrübe; öncelikle başlangıçta en azından 2 haftalık bir eğitim gerekiyor sonra tecrübe için sizin yapacağınız çabalara bağlı. Zamanla Profesyonelliği yakalamanız mümkün.

Sabır; sabır için öncelikle Maddi durumunuz müsait olması lazım , yoksa sabrınız çok çabuk tükenir ve İşi bırakırsınız. Aynı zamanda bol, bol tanıtım gerekiyor çünkü tanıtımsız iş almanız çok daha zor olur.

Bu Özellikleriniz var ise; O zaman müşterilerinize rahatlıkla diyebilirsiniz SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

İyi Günler

Relite Gold

Zafer Çelik

Önceki Haberler
Bayilere duyrulur !
Bayilere duyrulur !

15.06.2014 00:00

Bayilere özel Banyo ve Mutfak aksesuarlarında Altın ve Gümüş kaplama.
5,Villa Decor Fuarı İstanbul
5,Villa Decor Fuarı İstanbul

11.04.2012 00:00

Relite Gold Villa Decor Fuarında